Didimde sahibinden derken hataya düşmemeli

gönderildi: Doğan GÜNEŞ tarafından Genel

Her insanın hayalidir… Bir yazlığının olması… Didim tatil anlamında pek çok beklentinizi karşılayacak imkanlar sunmaktadır. Bilinen şekli ile deniz,kum ve güneş odaklı bir tatil düşüncesi tek başına büyük şehirlerden gelen Didim misafirlerinin stresini almaya ve onları mutlu etmeye yetmeyebilir. Didim’deki tarihi dokunun hissedilmesi,doğa ile bütünleşebilme, yeni insanlarla kaynaşıp dostluklar kurma, bol oksijenli havayı soluma gibi faktörler de tatilinize renk katacak önemli olgulardır. Didim bütün bu güzellikleri barındıran özel bir mekandır aslında. İnsanları buradan gayrimenkul almaya iten yukarıda saydığımız sebeplerdir. Didim’de ev satın almak, her yerde olduğu gibi bir yolculuğa çıkmaktır. Bu yolda başınıza gelebilecek olumsuz durumlarla karşılaşmamak için iyi bir rehber, yani bir ” gayrimenkul danışmanı ” eşliğinde yol almalısınız…

Didim’de sahibinden daire almak veya Didim’de sahibinden villa almak ; ilk bakışta kulağa hoş gelse de, mevki bazında pazar analizinin profesyonel bir uzman tarafından yapılmış olması gerekir. Sırf “sahibinden” diye sözgelimi 100.000 TL’lik bir gayrımenkulü , 150.000TL ye alma riskiniz vardır. Bölge raiç değerlerine, arsa paylarına, ve yapı standartlarına hakim, doğru seçilmiş bir “gayrimenkul danışmanı” sahibinden satılık bir gayrimenkule oranla, size daha iyi ve doğru fırsatlar sunabilir.
Didim’de “sahibinden satılık” mevzusu, bu bilgiler Işığı altında değerlendirilip getiri ve götürü kıyaslaması iyi yapılmalıdır. Gayrimenkul danışmanınız alacağınız gayrimenkulün expertiz değerlerini, yasal ve hukuki mevzuatlarını daha önceden yaptığı çalışmalarla ortaya koyduğu için , Didim’de sahibinden emlak alırken karşılaşabileceğiniz olası sorunlar önceden bertaraf edilmiş olmaktadır.

Gayrimenkul danışmanına ödenecek hizmet bedelinden kâr etmek isterken, sahibinden emlak almaya yönelerek belki de kat be kat fazla zarar edilebileceği de gözden kaçırılmaması gereken önemli bir husustur.

Gayrimenkul danışmanınız ben “Doğan Güneş” yapacağınız alım sürecinin her aşamasında , Şubat ayında aldığım “Remax Türkiye Müşteri Memnuniyeti Birinciliği” bin de öğüncü ile yanınızda olmayı görev bilirim.
Didim’de GÖNLÜNÜZCE bir alım-satım temenni eder, sağlık ve huzur dilerim…

Bir Yorum Yaz

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: