GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLANMASI İÇİN NELER YAPILIR ?

gönderildi: Doğan GÜNEŞ tarafından Genel

20 Komşu : Mülkünüzün alıcıya teşhirinde önemli bir etki oluşturan komşularınız , sosyo – ekonomik ve kültürel kimliğine en yakın alıcıyı kendisine çekmeyi başaracaktır. Bu nedenle en yakın konumda bulunan en az 20 komşu bilgilendirilecektir.

 
Tabela / Afiş : Gayrimenkulünüzün tanıtımı için yirmidört saat hizmet veren önemli bir araçtır. Özenle hazırlanan tabela/afişlerimiz mülkünüzün teşhirini en iyi sağlayacak şekilde konumlandırılacaktır.

Internet : Gayrimenkulünüzün satışı internette Hürriyet Emlak benzeri sektörel sitelerde olduğu gibi , gayrimenkul alıcılarının yoğun olarak girdikleri www.remax.com.tr sitesinde de potansiyel alıcılara duyurulacaktır.

Meslektaşlarımızın Bilgilendirilmesi : Yurtiçi ve yurtdışındaki Re/Max ailesine mensup meslektaşlarımıza olduğu gibi bölgede faaliyeti olan diğer emlak müşavirleri de ivedilikle mülkünüzü satışı hakkında bilgilendirilecek ve gelirinin paylaşıma açık olduğu bildirilecektir.

Veritabanı : Elektronik veritabanında kayıtlı bulunan uygun alıcıların gayrimenkulünüze yönlendirilerek muhtemel alıcı kitlesinin arttırılması sağlanacaktır.

Çatkapı : Konum itibariyle merkezi , şehrin ticaret hayatının yaşandığı ve yoğun bir bölgede bulunan RE/MAX Zeytin ofisine giren ve gayrimenkul alma isteğinde olan alıcıların , aradıkları özellikler uygun olduğu takdirde mülkünüze yönlendirilmeleri sağlanacaktır.

Bir Yorum Yaz

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: