Didimde Satılık Otel

image image image

Didimde Satılık Otel

17.500.000 TL
  • ID Didimde_Satilik-­120219
  • Listeleme Tipi: Satılık
  • Emlak Tipi: Satılık
  • Bina Yapım Yılı Belirtilmemiş

Özellikleri

Didimde Satılık Otel

Didimde Satılık Otel; Mimari ödüle sahip satışa sunduğumuz otel 7000 m2 lik bir alan üzerine kurulu tesis 12.500 m2 kapalı alana sahiptir. Satışa çıkartmış olduğumuz otelin 106 odası ve 275 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Otelin odaları 5 yıldızlı otel standartlarında 45 – 50 m2 iç hacime sahiptir. Çift fonksiyonlu kullanımla tasarımlanmış (smart self concept akıllı oda sistemi) bir sisteme sahiptir. Odalarda mini bar, maxi mutfak ve her oda tipinde full donanımlı mutfak bulunmaktadır.

Tesis tüm yıl açık kalacak kondisyon ve donanıma sahiptir. Self Catering, Alacart veya Açık büfe ve her türlü bord seçeneğinde hizmet verebilmektedir. Toplamda 2 ve tekli olmak üzere 115 adet oda, 80 üniteden oluşan 275 yatak kapasitesiyle; 6 aylık sezonda 50.000 kişi geceleme kapasitesine sahiptir. Tesiste 9 adet (restaurant, cafe, vip loca, Türk Otağı, Müstakil dışarıya hizmet veren market vs.) ticari mahal bulunmaktadır.Tesis merkezinde 2 adet Olimpik Havuz , 2 adet Eğlence Havuzu ve bunlara hitaben Pool Bar ve Loby Bar bulunmaktadır. Ayrıca Çok Amaçlı Salon da hizmet vermektedir.

Türkiye çapında tüm acentelerle çalışılmakta olup, sorunsuz bir backgrounda sahiptir.

Otelimizin Dikkat Çeken Özellikleri

  • Kondisyonu yüksek olan otelimiz, Türkiye çapında 1.lik ve en hızlı gelişen otel ödülü almıştır.
  • Tesis Otel İşletme Ruhsatı Dışında ; Ticari ve Konutlara ait ayrıca tapu tescilleri de vardır. Bu opsiyon sayesinde, Otel olarak işletilebilir, istenirse Devre Mülk yapılabilir ve parça parça teminat olarak gösterilebilir.

Yatırımcılar için didim ilçesi yakın zamanda cazibesini kazanmada iyi bir ivme kazandı. 2018 yılında bu kapasitede bulunan oteller % 100 doluluk oranına ulaştı. Didim yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Satışa sunduğumuz oteli  görmek için bizden randevu alınız.

0542 476 40 35

Tüm Gayrimenkullerde, Anlaşmalı Bankalar üzerinden REMAX Zeytin Danışmanlarının desteği ile siz değerli müşterilerimizin en uygun krediye sahip olmasına Yardımcı Oluyoruz.


Bu ilanımız REMAX Zeytin Güvencesi ile Doğan GÜNEŞ tarafından satışa sunulmuştur. Diğer portföylerime buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: 0542 476 40 35 Numaralı telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

Ek Özellikler

Doğan GÜNEŞ

Danışman İletişim

En Çok Bakılan İlanlar

%d blogcu bunu beğendi: